• O FIRMIE

    Spółka Cywilna METALLWERK jest efektem wieloletnich działań na rynku produkcji metalowej dwóch jej pasjonatów. Działamy nieszablonowo a do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, starając się w najlepszy możliwy sposób zaspokoić jego potrzeby. Łamiemy stereotypy a proponowane przez nas rozwiązania ułatwiają codzienną pracę naszym Klientom.


    Nasza oferta skierowana jest do wszystkich przedsiębiorstw działających w przemyśle produkcji metalowej a grono naszych zadowolonych klientów liczy ponad 100 firm, które zawsze mogą liczyć na naszą pomoc. Prawie 90% składanych zamówień opuszcza nasz magazyn tego samego dnia, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaspokoić najpilniejsze potrzeby naszych Klientów. Nasze oddziały mieszczą się w Toruniu oraz Tychach więc nagłe potrzeby lub awarie nie są nam straszne.

    Grono naszych Klientów jest bogate w docenione w kraju i na świecie marki z branż: automotive, konstrukcji stalowych, akcesoriów meblowych, kontenerów, maszyn rolniczych, kotłów C.O., elementów wentylacji i wielu innych. Mamy nadzieję, że zostanie ono powiększone o Państwa Firmę!

    app

    W relacjach handlowych jesteśmy fair oraz popieramy etyczne prowadzenie działalności gospodarczej, dlatego jesteśmy uczestnikiem programu „Rzetelna Firma” a w zarządzaniu finansami wspiera nas Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A.